02 4455 5514
 • Family Apartment2
 • Family Apartment1
 • Family Apartment3

Породични Апартман

Max Guests 3

Овај апартман има комплетно опремљену кухињу са микроталасне пећнице и фрижидер. Стамбени простор нуди Софа Бед, ЛЦД телевизор са ДВД плејером и ин-хоусе филмова.

Amenities
 • Будилник
 • Флат-сцреен ТВ
 • Пећ
 • Посуђе
 • Кувало за воду
 • Купатило
 • Грејање
 • Видео
 • Царпетед
 • Кухиња
 • Ел ћебад
 • Блу-раи плејер
 • Гарден виев
 • Sofa
 • Тостер
 • Шпорет
 • Производи за чишћење
 • Роштиљ
 • Фен
 • Гвожђе
 • Чајна кухиња
 • Туш
 • ТВ
 • Факс
 • Телефон
 • Обожавалац
 • ДВД плејер
 • Цд плејер
 • Микроталасна
 • Тоалет
 • Радио
 • Пеглање
 • Фрижидер
Close